Sprawdź, gdzie szybko kupić wszystko dla uprawUprawy polowe prowadzone są według przebadanych i rekomendowanych technologii, większość z nich oparta jest o autorskie rozwiązania. Umożliwiają one prowadzenie łanu, które pozwala na maksymalne wykorzystanie produktywności gleby oraz potencjału odmiany. W przypadku całych technologii ważny jest szybki i łatwy dostęp do poszczególnych produktów, który oferuje sklep dla rolnika.

Autorskie rozwiązania — Technologia DSG

Technologia DSG — Don't stop growing to autorskie rozwiązanie firmy Osadkowski, które zostało przygotowane przez Dział Doradztwa i Rozwoju z myślą o maksymalnym wykorzystaniu potencjału stanowiska i uprawy do wydania plonu. Zostały w nią włączone produkty, charakteryzujące się wyjątkowym wpływem na rośliny uprawne. Ich zastosowanie pozwala na bardziej wydajne wykorzystanie zasobów środowiska do budowania plonu. W skład Technologi DSG wchodzą produkty przeznaczone zarówno do upraw polowych, jak i również specjalistycznych:

 • Mitemine
 • Maxi-Grow
 • H-850
 • IonBlue
 • IonBlue Zn
 • Barrier Si-Ca
 • Inex-A
 • HumiCalc 4.0

Szczegółowe wytyczne związane z konkretnym terminem aplikacji oraz z dawkowaniem dostępne są w opisie produktu znajdującym się w sklepie dla rolnika na https://osadkowski.pl/.

Proste i skutecznie wyszukiwanie

Głównym zadaniem stosowanie środków ochrony roślin jest rozwiązanie określonego problemu, którym może być żerowanie szkodników, występowania chorób czy chwastów. Dlatego też sklep dla rolnika został przygotowany z myślą o szybkim i łatwym wyszukiwaniu środków dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Przygotowane filtry pozwalają na wyszukanie produktu pod kątem:

 • zwalczanych szkodników, chwastów, chorób
 • składu, a dokładnie nazwy określonej substancji czynnej
 • producenta 

Takie usystematyzowanie oferty pozwoli na szybkie znalezienie odpowiedniego środka ochrony roślin, który w danym momencie jest niezbędny do ochrony upraw.

Szybka dostawa

W przypadku prowadzenia upraw, bardzo ważne jest maksymalne wykorzystanie posiadanego w gospodarstwie sprzętu oraz warunków pogodowych do wykonania zabiegu. Na decyzję o konieczności wykonania szybkiej aplikacji środka może mieć wpływ np. nalot szkodnika na plantację. W takiej sytuacji niezbędne jest podjęcie bardzo szybkiej decyzji, o zakupie konkretnego produktu oraz jego niezwłoczne zastosowanie. Wybór środka, w tym przypadku insektycydu niewątpliwie ułatwi intuicyjny sposób wyszukiwania- filtr.

Zespół firmy Osadkowski doskonale zdaje siebie sprawę z konieczności szybkiej dostawy środka ochrony roślin do gospodarstwa. Dlatego też, w przypadku zamówienia towarów przez sklep dla rolnika na stronie Osadkowski.pl, produkt zmówiony do godziny 15-stej, trafi do gospodarstwa w ciągu 24 godzin. Takie rozwiązanie umożliwia dobre zaplanowanie pracy i uwzględnienie w niej wykonania zabiegu.

Szeroka oferta środków ochrony roślin

W sklepie dla rolnika dostępne są mieszaniny formulacyjne o określonym "na sztywno" składzie, których dawkowanie zostało jasno wskazane w etykiecie środka. Wykorzystanie takiego produktu umożliwia łatwe wykonanie zabiegu, bardzo często bez konieczności przygotowania wieloskładnikowej mieszaniny opryskowej. 

Ważną rolę w nowoczesnej produkcji rolniczej ogrywają również pojedyncze substancje czynne dostępne w różnych środkach. W wyniku ich połączenia w tank mix mogą powstawać autorskie programy ochrony, których skład może być elastycznie modyfikowany w zależności od potrzeb. Doskonałym przykładem pojedynczej substancji czynnej, często wykorzystywanej w programach ochrony zbóż, rzepaku czy też warzyw, jest azoksystrobina, zawarta między innymi w fungicydzie Strobe 250 SC.

Częste zakupu dają korzyści

Za zakup w sklepie dla rolnika wybranych produktów przyznawane są punkty, które sumują się i dają realną korzyść w formie możliwości obniżenia ceny przy kolejnych transakcjach. Dlatego, też zaopatrywanie się we wszystkie niezbędne środki produkcji, umożliwia zebranie dużej ilości punktów i uzyskanie wyższych rabatów.

Wszystko, co potrzeba w jednym miejscu

Oferta sklepu dla rolnika została przygotowana z myślą o kompleksowym zaopatrzeniu gospodarstwa w środki produkcji niezbędne do prowadzenia uprawy. W związku z tym w sklepie internetowym można znaleźć nawozy mineralne, materiał siewny, środki ochrony roślin, preparaty mikrobiologiczne, nawozy dolistne oraz wiele innych kategorii produktów niezbędnych w każdym gospodarstwie.