Blog kategorie
Ostatnie wpisy na blogu
Jaki prezent dla mamy? Kilka ciekawych pomysłów

Urodziny, imieniny, a może Dzień Matki? Zastanawiasz się jaki prezent dla mamy wybrać? Chcesz sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzy u tej najważniejszej dla ciebie osoby? Oto kilka ciekawych pomysłów, dzięki którym bez problemu wybierzesz prezent, który na pewno spodoba się twojej mamie.

Radio kuchenne - gadżet czy przydatne urządzenie?

Radio kuchenne jest przez jednych uważane za zbędny gadżet, gdyż można posłuchać radia bez konieczności zakupienia specjalnego urządzenia. Z drugiej strony w wielu kuchniach brakuje miejsca, a radio kuchenne dzięki specjalnemu przystosowaniu do montażu w miejscach typowo kuchennych rozwiązuje ten problem. Radio kuchenne – kupić czy nie kupić?

Jeśli nie chemiczny to jaki? Wybieramy proszek do prania

Środki czystości i kosmetyki, których skład to czysta chemia zdominowały także Twoją łazienkę? Warto powrócić do natury! Wymiana wszystkich produktów naraz to ogromny koszt, na jaki mogą pozwolić sobie tylko nieliczni. Wprowadzaj zmiany małymi krokami, kupując tylko to, co jest Ci potrzebne, jednak tym razem sprawdź skład. Podpowiadamy Ci, jaki proszek do prania jest najbliższy naturze.

Produkt o doskonałym składzie

Chemiczne proszki do prania tracą swoją popularność, na rzecz ich ekologicznych zamienników. Czym wyróżnia się skład proszków do prania oznaczonych jako produkty BIO i czy rzeczywiście warto w nie inwestować?

Skład ekologicznego proszku do prania opiera się na starannie wyselekcjonowanych składnikach mineralnych, które z powodzeniem wyparły składniki szkodliwe, takie jak konserwanty, fosforany, substancje petrochemiczne i sztuczne zapachy. Proszek do prania białego BioGa to unikalne połączenie nadwęglanu i węglanu sodu, metakrzemianu sodu, cytrynianu sodu i siarczanu magnezu, skład proszku do prania kolorowego BioGa to kompozycja węglanu sodu, tetraboranu sodu, metakrzemianu sodu, cytrynianu sodu i siarczanu magnezu, dodatkowo wzbogacone o naturalne, hypoalergiczne roślinne płatki mydlane. Starannie dobrane składniki nie tylko doskonale radzą sobie z uciążliwymi plamami, dają o sobie znać także wtedy, gdy pranie wyschnie. Poniżej dowiesz się, w jaki sposób.

Tylko plusy?

Jaki proszek do prania gwarantuje Ci wyłącznie pozytywne konsekwencje jego użytkowania? Jesteśmy przekonani, że ekologiczny. Proszki do prania białego i kolorowego BioGa, stosowane zgodnie ze wskazówkami udzielonymi przez producenta, to gwarancja czystego prania. Delikatny skład proszków sprawia, że są doskonałe dla całej rodziny, bez względu na to, w jakim wieku jest jej najmłodszy członek. Doskonale sprawdzą się do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych, ubrań alergików i osób wrażliwych, których skóra podatna jest na podrażnienia.

Zastanawiasz się, dlaczego tak ważne jest, by świadomie i odpowiedzialnie wybierać kosmetyki oraz środki higieniczne i środki czystości? Badania dowodzą, że blisko 60% szkodliwych substancji jest wchłanianych przez skórę. Możesz zmienić statystyki, zmieniając swoje nawyki i styl życia. Już wiesz, jaki proszek do prania wybrać, by służył Tobie i Twojej rodzinie, dbając o Wasze zdrowie i jednocześnie, o naturę. Czas zadbać o mądrą zmianę pozostałych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl