Blog kategorie
Ostatnie wpisy na blogu
Torebki biodegradowalne - zadbajmy wspólnie o środowisko

Ustanowienie Międzynarodowego Dnia bez Foliówki (3 lipiec) był pierwszym krokiem do tego, aby pokazać ludziom, jak szkodliwy wpływ mają na środowisko. Od 2019 roku wszystkie reklamówki foliowe są oferowane przez sklepy odpadnie, i to za naprawdę wysokie sumy. To powinno skłonić każdego do refleksji, czy nie lepiej nabyć torebki biodegradowalne i korzystać z nich wielokrotnie, niż wydawać duże sumy na pojedyncze reklamówki, które nie dość, że szkodą środowisku, to jeszcze kosztują bardzo dużo.

Drewniana zjeżdżalnia

Zjeżdżalnia to prosta zabawka, która zapewnia niesamowitą rozrywkę dla dzieci w różnym wieku. Obecnie tego typu sprzęt można kupić za niewielkie pieniądze. Do wyboru jest kilka modeli, a największą popularnością cieszy się drewniana zjeżdżalnia.

Radio na budowę - element umilający remont domu i mieszkania
Radio na budowę - element umilający remont domu i mieszkania

Radio na budowę i jego zasilanie

Większość odbiorników radiowych, jakie dostępne są w sprzedaży wymaga zasilania sieciowego. Takie rozwiązanie będzie odpowiednie przy większości prac remontowych, ale tylko wtedy, jeżeli w budynku jest prąd. Radia tego typu działają w sposób bezobsługowy. Nie trzeba martwić się, że wyczerpie się w nich bateria, dlatego na ten rodzaj urządzenia warto się zdecydować. Dobrym rozwiązaniem jest także akumulatorowe radio, które można ładować z sieci lub z gniazda zapalniczki samochodowej. Największą wadą tego rozwiązania jest jednak cena – sprzęt jest znacznie droższy niż standardowe radio sieciowe.

Na co należy zwrócić uwagę kupując radio na budowę?

Wybierając radio na budowę, należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii. Przede wszystkim, trzeba zdecydować się na odpowiedni typ urządzenia. Do wyboru są:

  • radio z RDS – informacje takie, jak godzina, stacja, tytuł utworu wyświetlane są na panelu. Taki sprzęt rtv agd sprawdzi się, jeżeli wykonujesz remont w małym mieszkaniu
  • radio z odtwarzaczem CD – repertuar popularnych stacji radiowych nie zawsze jest w stanie sprostać wymaganiom słuchaczy. Jeżeli nudzi Cię słuchanie w kółko tych samych piosenek, warto zaopatrzyć się w urządzenie, w którym można odtwarzać płyty CD. Mając krążki ulubionych zespołów przy sobie, można będzie słuchać piosenek, które umilają pracę i dodają nam energii
  • radio z MP3 - sklep agd ma w swojej ofercie także radia z możliwością odczytywania plików mp3. Można będzie do takiego urządzenia podłączyć pendrive lub odtwarzacz przenośny
  • radio stereo - sklep rtv agd oferuje także urządzenia z wyższą jakością dźwięku, czyli stereo. Radio takie sprawdzi się przede wszystkim na dużym placu budowy, gdzie dźwięk musi być naprawdę donośny, aby był w stanie dotrzeć do wszystkich pracowników i umilić im pracę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl