Blog kategorie
Ostatnie wpisy na blogu
Torebki biodegradowalne - zadbajmy wspólnie o środowisko

Ustanowienie Międzynarodowego Dnia bez Foliówki (3 lipiec) był pierwszym krokiem do tego, aby pokazać ludziom, jak szkodliwy wpływ mają na środowisko. Od 2019 roku wszystkie reklamówki foliowe są oferowane przez sklepy odpadnie, i to za naprawdę wysokie sumy. To powinno skłonić każdego do refleksji, czy nie lepiej nabyć torebki biodegradowalne i korzystać z nich wielokrotnie, niż wydawać duże sumy na pojedyncze reklamówki, które nie dość, że szkodą środowisku, to jeszcze kosztują bardzo dużo.

Drewniana zjeżdżalnia

Zjeżdżalnia to prosta zabawka, która zapewnia niesamowitą rozrywkę dla dzieci w różnym wieku. Obecnie tego typu sprzęt można kupić za niewielkie pieniądze. Do wyboru jest kilka modeli, a największą popularnością cieszy się drewniana zjeżdżalnia.

Opiekacz do kanapek i specjalne pieczywo
Opiekacz do kanapek i specjalne pieczywo

Opiekacz do kanapek - istota działania

Praktyczne każdy opiekacz do kanapek, który oferuje agd sklep internetowy działa podobnie. Urządzenie pomaga przygotować tak zwane sandwiche, czyli kanapki składające się z dwóch kromek chleba, pomiędzy którymi znajdują się różne składniki takie, jak np. szynka, ser i warzywa. Złożoną kanapkę należy umieścić na płycie grzewczej i przykryć wiekiem. Gdy przekąska będzie gotowa, na obudowie zaświeci się zielona lampka. Wystarczy wyjąć kanapkę i delektować się jej niezwykłym smakiem. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż jedzenie standardowych kanapek podawanych na zimno. Szczególnie docenimy to zimą lub jesienią, gdy temperatury na zewnątrz nie są zachęcające. Warto wtedy zjeść coś ciepłego także na śniadanie czy na kolację.

Jakie funkcje może mieć opiekacz do kanapek?

W związku z tym, że sklep agd proponuje swoim klientom nowoczesne urządzenia, nie dość, że do opiekacza nie trzeba kupować specjalnego rodzaju pieczywa, tylko można użyć dokładnie takie, jakie mamy w domu, sprzęt dopasowuje się w każdym calu do potrzeb użytkownika. Tym bardziej, że ma wiele funkcji dodatkowych. Wśród najpopularniejszych można wymienić:

  • możliwość odgrzewania wcześniej przygotowanych dań, w których składzie znajduje się ser, np. pizzy czy zapiekanki,
  • możliwość przygotowania gofrów,
  • możliwość grillowania mięsa oraz warzyw,
  • możliwość przygotowywania grzanek.,/li>

Zwróć uwagę na te aspekty, a wybierzesz odpowiedni opiekacz

Ważna przy wyborze opiekacza jest jego moc. Minimalna wartość, która może nas zadowolić to 700-800 W, ale lepiej wybrać urządzenie, które ma powyżej 900 W. Praktycznie każdy sklep internetowy agd proponuje sprzęty o takiej mocy. W dodatku, należy zwrócić uwagę na rodzaj płyty grzewczej. Może być to płyta z powłoką antyadhezyjną lub teflonową. Wybierając ten ostatni wariant, trzeba mieć specjalną szpatułkę do wyciągania kanapek, aby nie porysować powierzchni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl