Blog kategorie
Ostatnie wpisy na blogu
Torebki biodegradowalne - zadbajmy wspólnie o środowisko

Ustanowienie Międzynarodowego Dnia bez Foliówki (3 lipiec) był pierwszym krokiem do tego, aby pokazać ludziom, jak szkodliwy wpływ mają na środowisko. Od 2019 roku wszystkie reklamówki foliowe są oferowane przez sklepy odpadnie, i to za naprawdę wysokie sumy. To powinno skłonić każdego do refleksji, czy nie lepiej nabyć torebki biodegradowalne i korzystać z nich wielokrotnie, niż wydawać duże sumy na pojedyncze reklamówki, które nie dość, że szkodą środowisku, to jeszcze kosztują bardzo dużo.

Drewniana zjeżdżalnia

Zjeżdżalnia to prosta zabawka, która zapewnia niesamowitą rozrywkę dla dzieci w różnym wieku. Obecnie tego typu sprzęt można kupić za niewielkie pieniądze. Do wyboru jest kilka modeli, a największą popularnością cieszy się drewniana zjeżdżalnia.

Sprzęt RTV AGD przydatny na działce i urlopie
Sprzęt RTV AGD przydatny na działce i urlopie

Kuchenne AGD

Dom na działce musi być wyposażony w podstawowe AGD, dzięki któremu uda się przygotować posiłki. Przede wszystkim w każdej kuchni w domku na działce, a także podczas wyjazdu wakacyjnego warto mieć ze sobą czajnik turystyczny. Można wybrać niewielką jego wersję, aby nie było problemów z transportem. Zazwyczaj nie ma żadnych problemów z jego spakowaniem, a także przewiezieniem w bagażniku czy plecaku. Na działce przyda się także minilodówka, w której będziemy mogli przechowywać szybko psujące się produkty spożywcze, a także chłodzić napoje. Alternatywą jest także lodówka turystyczna, którą można podpiąć do zapalniczki w samochodzie. Przydatna będzie podczas krótkich wakacyjnych wypadów za miasto, a każdy sklep agd ma ją w swojej sprzedaży.

Te sprzęty będą przydatne w każdej podróży

Jeżeli chcesz wyglądać schludnie i nosić dobrze wyprasowane ubrania, zdecyduj się na zakup składanego żelazka lub szczotki parowej. Pozwolą one wyprasować wygniecione w podróży ubrania, a sklep internetowy agd ma całkiem spory wybór tego typu urządzeń. Żelazka turystyczne są niezwykle funkcjonalne, a dzięki temu, że są składane, zajmują naprawdę mało miejsca. Rodzinnym sprzętem AGD, które powinno znaleźć się w każdym domku letniskowym jest pralka turystyczna, która zajmuje bardzo mało miejsca i oferuje krótkie programy piorące. Zużywa niewielką ilość wody i pozwala na szybkie przepranie wszystkich ubrań, jakie mamy ze sobą podczas podróży. Ten sprzęt będzie przydatny szczególnie wtedy, gdy podróżujesz z małymi dziećmi. Jak wiadomo mają one tendencję do niesamowitego brudzenia ubrań. Mając do dyspozycji, taki sprzęt, można będzie uniknąć prania ręcznego. Dla bardziej wymagających turystów producenci przygotowali także ekspres do kawy przelewowy w mniejszym rozmiarze. Wielką przyjemnością będzie napicie się pysznej kawy na łonie natury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl