Producenci

IPL FOREVER FREE RIO - IPHR3 / 10.000

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 098,39 zł 1098.39
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: RIO
Kod produktu: beaP_5019487083579

Opis

Nazwa produktu:

RIO BEAUTY Urządzenie do bezbolesnego usuwania włosów metodą fotoepilacji IPL Forever Free

Urządzenie do fotoepilacji angielskiej marki RIO wykorzystuje najnowocześniejszą, bezpieczną technologię usuwania zbędnego owłosienia. Urządzenie oferuje użytkownikom komfortowy zabieg usuwania włosów w warunkach domowego zacisza. Jest idealnym rozwiązaniem dla usuwania włosów z dużych powierzchni ciała takich jak: nogi, klatka piersiowa, plecy, pachy czy okolice bikini, jak również z twarzy. W przeciwieństwie do wielu innych metod depilacji, program IPL Forever Free usuwa włosy szybko, łatwo i przyjemnie. Urządzenie dezaktywuje mieszek włosowy pod skórą - redukcja owłosienia o 50% po 3-4 krotnym użyciu! IPL Forever Free usuwa 70 włosów jednocześnie. Dzięki temu można znacznie szybciej i dokładniej usunąć niechciane owłosienie. Wymienna lampa z wysokowydajną żarówką wystarcza na ok. 10.000 naświetlań! Terapia bez środków chemicznych. Już dziś skorzystaj z profesjonalnego zabiegu we własnym domu. LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2011

Informacje podstawowe:

Podstawowe informacje:

Powierzchnia naświetlania: 20 mm x 10 mm

Usuwa do 70 włosów jednocześnie

5 poziomów mocy

Energia jednego błyśnięcia: 6.5 J/cm2

Cykl naświetlania: 4 sekundy

Długość fali: > 560 nm.

Liczba błyśnięć: max. 10.000

Zintegrowany filtr UV

Metoda chłodzenia: Obieg powietrza

Kluczyk bezpieczeństwa

Kod bezpieczeństwa

Wbudowane 4 czujniki wykrywania skóry (czujniki skóry na rękojeści, zapewniają, że naświetlanie będzie odbywać się tylko wtedy gdy rękojeść dobrze przylega do skóry)

Funkcja zabezpieczająca kontakt z okiem (jasne pomarańczowe światło, które zmusi do mrugania, jeżeli zostanie skierowane bezpośrednio na oczy)

Wykrywanie przegrzania jednostki

Napięcie: 220 V

Szczegółowa instrukcja obsługi w j. polskim

Gwarancja: 2 lata

WAŻNA INFORMACJA TECHNICZNA

Z uwagi na wysoki chwilowy pobór mocy urządzenia, minimalne zabezpieczenie elektryczne przerywające obwód elektryczny powinno wynosić 16 Amper

LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2011

Pulsacyjne wiązki światła, emitowane przez urządzenie, oddziałują na melaninę włosa powodując zniszczenie mieszka włosowego. Nie wszystkie włosy rosną równocześnie i w jednakowym tempie. Wiązka światła niszczy włos w fazie wzrostu (anagen), nie oddziaływając na te, które są w fazie uśpienia. Stąd konieczna jest seria zabiegów. Zaleca się przeprowadzenie minimalnie sześciu zabiegów przez okres sześciu miesięcy. Pozwala to zniszczyć aktywne mieszki włosów, które nie zostały efektywnie naświetlone podczas pierwszej sesji oraz aby naświetlić włosy, które przechodzą z fazy spoczynku do fazy aktywnej. Technika IPL jest odpowiednia dla wybranych fototypów skóry wg. Listy Fitzpatricka określającej wrażliwość skóry na działanie promieni słonecznych - sklasyfikuj swój typ skóry wg załączonego zdjęcia. System IPL może być stosowany z odcieniami jasnymi oraz z odcieniem oliwkowym skóry. Jeżeli zabieg ma być skuteczny, włosy muszą być ciemniejsze niż skóra, na której się znajdują. Najlepsze rezultaty osiąga się przy bladej skórze i ciemnych włosach. IPL nie usuwa włosów jasnych blond, białych i siwych. W tych przypadkach jako alternatywne rozwiązanie RIO BEAUTY oferuje techniki usuwania włosów takie jak mikrodermabrazja, zastosowanie mikroprądów, jak również ciepły wosk.

w porównaniu do paramentów RIO IPL 8000

Ciekawe:

Z IPL Forever Free usuniesz 70 włosów jednocześnie.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl