Producenci

Robot kuchenny

Robot kuchenny to idealny sprzęt do każdej nowoczesnej kuchni. Z powodzeniem zastępuje kilka urządzeń, a przy tym zajmuje mało miejsca. Ich ceny z każdym rokiem stają się coraz bardziej dostępne, dlatego przeglądając sklep internetowy agd możesz znaleźć propozycję na własną kieszeń.

Wielofunkcyjne roboty kuchenne

Wielofunkcyjne roboty kuchenne mają to do siebie, że łączą funkcje kilku urządzeń w jednej konstrukcji. Dostępne są roboty z misą lub z malakserem. Pierwsze rozwiązanie oferuje mniej funkcji, ale odznacza się wysoką wydajnością. Dostępne są propozycje tradycyjne, w których mieszadło obraca się tylko w jedną stronę lub bardziej zaawansowane, nazywane planetarnymi, w których mieszadła obracają się w wielu kierunkach. Roboty z malakserem, jakie oferuje agd sklep internetowy pozwalają na siekanie, mieszanie i rozdrabianie składników, z których powstają wyjątkowe dania. Bardzo często w zestawie znajdują się także przydatne przystawki, np. do wyciskania soków. Robot kuchenny może wykonywać za kucharza wiele zadań. Zastąpi maszynkę do mielenia mięsa, tarczę do frytek, urządzenie do zagniatania ciasta czy młynek do ziaren. Znaczenie przy wyborze odpowiedniego robota kuchennego ma ilość obrotów, jakie wykonuje na minutę, a także moc. Optymalnie urządzenie powinno mieć moc w przedziale 800-1000 W i powinno wykonywać około 300 obrotów/min.

Przydatny robot kuchenny

Prawdziwie przydatny robot kuchenny powinien zostać wyposażony w szereg funkcji dodatkowych. Powinien mieć funkcje turbo, podtrzymywanie ciepła, a także wagę. Dzięki temu będzie bardzo przydatny dla użytkownika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl