Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

Maszynki do mielenia mięsa

Wśród przydatnych urządzeń AGD trzeba koniecznie wymienić maszynki do mielenia mięsa. Sprzęt sprawdzi się świetnie w każdej kuchni, w której potrawy przygotowywane są głównie z mięsa. Podstawowym zadaniem tego urządzenia jest mielenie mięsa. O grubości końcowego produktu decyduje wielkość otoczek przy sicie. Nowoczesne sprzęty, jakie oferuje sklep internetowy agd są wielozadaniowe.

Rodzaje maszynek do mielenia mięsa

W sprzedaży dostępne są ręczne oraz elektryczne maszynki do mielenia mięsa. Modele zasilane prądem są łatwe w obsłudze i czyszczeniu. Im większej mocy będzie urządzenie, tym większą ilość mięsa uda się zmielić w bardzo krótkim czasie. Moc podawana jest w watach i może wynosić tutaj minimum 500 W. Jeżeli chodzi o ilość mięsa, jakie urządzenie powinno zmienić w ciągu minuty, to zwykle jest to 1,5 kg. Jeżeli maszynka ma być przydatna, musi posiadać zróżnicowane sitka oraz przyrządy pomocnicze. Najczęściej w zestawie znajdują się 3 sitka, od drobnych po grube. Dołączane są także przysadki do napełniania kiełbas, a także szatkownice. Często pojawiają się także przysadki do wyciskania cytrusów oraz miękkich owoców. Dużym atutem jest, gdy kupiony sprzęt posiada antypoślizgowe nóżki. Dzięki temu urządzenie nie będzie przesuwało się na blacie, co ułatwi jego obsługę.

Na co zwracać uwagę przy zakupie maszynki do mięsa

Przy zakupie maszynki do mielenia mięsa, zawsze zwracaj uwagę na parametry techniczne, a także na funkcje dodatkowe. W ten sposób w ofercie, jaką posiada sklep agd znajdziesz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, spełniający wszystkie oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl