Producenci

Zabawki jeżdżące

Nie ma dziecka, które nie marzyłoby, aby stać się właścicielem pojazdu zdalnie sterowanego. Kiedyś tego typu zabawki dla dzieci były bardzo drogie. Dziś to już żadna nowość, dlatego ceny drastycznie spadły. Nie trzeba wydawać kilkuset złotych, aby spełnić marzenie dziecka o tym, aby w jego pokoju znalazł się samochód zdalnie sterowany. Bez problemu do 100 zł uda się nabyć podstawowy samochód zdalnie sterowany. Dziecko będzie mogło się nim bawić zarówno w domu, jak i w przydomowym ogrodzie. Nie będzie z tym żadnych problemów.

Samochody zdalnie sterowane

Zdalnie sterowane samochody elektryczne dostępne są w różnych wersjach i wielkościach. Modeli jest tak dużo, że na pewno uda się znaleźć coś dla fana szybkich samochodów wyścigowych, jak i modeli terenowych. Pojazdy do złudzenia przypominają duże modele, ale w wersji pomniejszonej. Zabawa nimi nie tylko będzie wielką frajdą dla dziecka, ale także przyczyni się do jego pozytywnego rozwoju. Dziecko będzie mogło z pomocą takiego pojazdu rozwinąć zdolności manualne, a także zdolność do kierowania pojazdem. Niewielkim kosztem można przyczynić się do fantastycznego rozwoju umiejętności u dziecka. Maluch będzie mógł również rozwijać swoje zainteresowanie motoryzacją, co również nie jest bez znaczenia.

Odwiedź sklep z zabawkami

Odwiedzając sklep z zabawkami, należy zwrócić uwagę dla jakiej grupy wiekowej przeznaczone są konkretne modele pojazdów zdalnie sterowanych. Jest to niezwykle ważne, ponieważ tylko wtedy taka zabawka nie będzie stanowiła żadnego zagrożenia dla dziecka podczas zabawy.

FERRARI FF    w skali 1:14  id 116 FERRARI FF w skali 1:14 id 116
Producent: RASTAR
Cena: 155,00 zł
szt.
zobacz więcej