Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

Frytkownice

Producenci sprzętów AGD robią wszystko, aby dostarczać swoim Klientom urządzenia pozwalające na przygotowywanie zdrowych posiłków, nawet jeżeli mają to być frytki. Czas zmienić myślenie na temat urząceń takich jak frytkownice. Nie musi to być urządzenie pozwalające jedynie na przygotowanie frytek w głębokim tłuszczu. Można nabyć sprzęt, który przy minimalnej ilości oleju przygotuje smaczną przekąskę, którą każdy będzie się zajadał.

Zakup frytkownicy

Obecnie sklep internetowy agd oferuje frytkownice tradycyjne, a także zużywające ograniczoną ilość oleju. Dostępne są sprzęty wolnostojące lub do zabudowy. Jednak to drugie rozwiązanie nie jest tak popularne, ze względu na zapach wydobywający się podczas przygotowywania frytek. Lepiej mieć oddzielne pomieszczenie, w którym będzie się je uruchamiało. Dzięki temu meble nie przejdą zapachem oleju. Kupując frytkownicę, zwróć uwagę, aby jej obudowa była trwała i odporna na wysokie temperatury. Pojemność misy może wynosić od 1 do 4 litrów, a kosza dostępnego w postaci siatki powinna być taka, aby zmieściło się w nim tyle frytek, ile oczekuje użytkownik. Element grzejny urządzenia może zostać umieszczony pod koszem. Dobrze, aby filtr był wymienny. Dzięki temu, po pewnym czasie użytkowania będzie można założyć nowy, o odpowiedniej wydajności. Pomoże wyłapywać zapachy z pomieszczeń, a także zapewni higienę podczas gotowania.

Jaką frytkownicę wybrać

Wybierz wysokiej jakości frytkownicę, a korzystanie z niej będzie łatwe i bezpieczne. Każdy sprzęt rtv agd znajdujący się w domu powinien taki właśnie być.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl