Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

Ekologiczne środki czyszczące

Nikogo nie trzeba przekonywać, że czystość w domu ma wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale także na zdrowie. Bałagan bywa nie tylko uciążliwy, ale także niebezpieczny. Stanowi pożywkę dla baterii, pasożytów oraz grzybów. Im dłużej zwlekamy z porządkiem, tym sytuacja w domu staje się coraz bardziej zagrażająca zdrowiu. Wybierając chemiczne środki czystości wcale nie polepszamy panującej w budynku sytuacji. Niektóre z nich mogą stanowić równie duże zagrożenie dla mieszkańców jak bakterie. Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że ekologiczne środki czyszczące są najlepszym sposobem na wyeliminowanie zanieczyszczeń z domu.

Co zawiera typowa chemia domowa?

Lista składników, które znajdują się w popularnych mydłach, płynach do mycia naczyń czy płynach do mycia podłóg jest zwykle bardzo długa. Tymczasem lepiej jest wybrać produkty, które zawiera jak najmniej składników, a w ich składzie nie ma substancji chemicznych. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wystąpienia stanów alergicznych podczas ich użytkowania. s nie zawierają parabenów, SLES, PEG, SLS, EDTA, barwników syntetycznych, enzymów, fosforanów, rozpuszczalników, a także żadnych innych toksycznych substancji. Nabywając ekologiczne środki czyszczące, nie stworzysz zagrożenia dla swojej skóry podczas ich codziennego stosowania. W skuteczny sposób usuną zanieczyszczenia z każdego zakamarka w domu, a jednocześnie będą przyjazne dla środowiska.

Walka o czystość w sposób zgodny z ekologią

Ekologiczne środki czystości będą w stanie wygrać walkę z każdymi drobnoustrojami i zanieczyszczeniami. Eliminując z bliskiego otoczenia agresywną chemię gospodarczą zrobisz coś dobrego zarówno dla siebie, jak i całego społeczeństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl