Blog kategorie
Ostatnie wpisy na blogu
Jaki prezent dla mamy? Kilka ciekawych pomysłów

Urodziny, imieniny, a może Dzień Matki? Zastanawiasz się jaki prezent dla mamy wybrać? Chcesz sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzy u tej najważniejszej dla ciebie osoby? Oto kilka ciekawych pomysłów, dzięki którym bez problemu wybierzesz prezent, który na pewno spodoba się twojej mamie.

Radio kuchenne - gadżet czy przydatne urządzenie?

Radio kuchenne jest przez jednych uważane za zbędny gadżet, gdyż można posłuchać radia bez konieczności zakupienia specjalnego urządzenia. Z drugiej strony w wielu kuchniach brakuje miejsca, a radio kuchenne dzięki specjalnemu przystosowaniu do montażu w miejscach typowo kuchennych rozwiązuje ten problem. Radio kuchenne – kupić czy nie kupić?

Jaka lodówka turystyczna będzie dla Ciebie odpowiednia?

Podróżowanie i piknikowanie wymagają dobrego przygotowania. Poza oczywistym sprzętem, takim jak namioty czy koce, potrzebne są także drobne akcesoria. Pozwolą one przeżyć niesamowicie czas, w pełni relaksując się przebywaniem na świeżym powietrzu. Jednym w podstawowych gadżetów, jaki Ci się przyda, jest lodówka turystyczna. To dzięki niej możesz zabrać ze sobą pyszne jedzenie i cieszyć się chłodnymi napojami, nawet w największe upały.

Wielkość ma znaczenie

Od pojemności Twojej lodówki zależy ile jedzenia i napojów będzie można włożyć do środka. Masz do wyboru modele 10, 20, 30 a nawet 35 litrowe. Do tych najmniejszych zmieszczą się butelki o pojemności pół litra, do większych włożysz spokojnie półtora i dwulitrowe. Decydując się na zakup produktu, jakim jest lodówka turystyczna, zastanów się gdzie i w jakich okolicznościach będziesz z niej korzystać. To pozwoli Ci zaplanować odpowiedni zakup. Znaczenie ma też miejsce, w którym będziesz taką lodówkę przechowywać i przewozić. Optymalną wielkością jest taka 24 litrowa.

Wkłady dla chłodu

Aby produkty przechowywane wewnątrz lodówki długo pozostawały chłodne, konieczne jest wkładanie ich schłodzonych. Wcześniej trzymane w niskiej temperaturze, oddają później to zimno i skutecznie utrzymują ją niską przez jakiś czas. Pamiętaj, że lodówka turystyczna może dodatkowo pomieścić wkłady chłodzące, wydłużające czas odczuwania chłodu. To ważne, szczególnie gdy wybierasz się w dłuższą podróż i nie chcesz, by zawartość lodówki przypadkiem się popsuła. Częste jej otwieranie także nie wpływa korzystnie na temperaturę panującą wewnątrz, dlatego używaj jej z rozwagą.

Bezpiecznie i stabilnie

Każda lodówka turystyczna jest tak skonstruowana, by jej rączka była jednocześnie zabezpieczeniem przed niespodziewanym otwarciem. To ważne, szczególnie w przypadku, gdy lodówkę przewozimy w samochodzie. Podróżowanie naraża ją na drgania, a te, czy nagłe hamowanie, mogą przewrócić wszystko, co wieziesz wewnątrz samochodu. Dlatego tak ważne jest jej prawidłowe zamknięcie i ustawienie w pojeździe. Rączka pomaga też przenosić lodówkę, gdy idziesz na plażę lub do parku.

Chłód wewnątrz auta

Podróżując samochodem, możesz korzystać z dobrodziejstw techniki i dzięki nim rozkoszować się chłodnym napojem. Lodówka turystyczna dedykowana do auta to coś, co można podłączyć do zasilania wewnątrz samochodu za pomocą kabla. W tym produkcie zamontowano agregat zwentylatorem, co ma na celu równomierne chłodzenie zawartości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl