Blog kategorie
Ostatnie wpisy na blogu
Radio kuchenne - przyjemne gotowanie

Kuchnia w wielu domach jest miejscem, w którym domownicy spędzają najwięcej czasu. Przygotowują tu posiłki, spożywają je, jak i rozmawiają. Większość imprez rozkręca się właśnie w kuchni, dlatego warto zadbać tu o odpowiednią oprawę muzyczną. Zapewni ją właściwie dobrane radio kuchenne.

Eko zabawki dla dzieci

Dlaczego warto kupować eko zabawki dla dzieci? Nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale także bezpieczne dla dzieci. Jeżeli planujesz kupić prezent maluchowi, właśnie wśród takich propozycji warto rozpocząć poszukiwania.

Opiekacz do kanapek i specjalne pieczywo

Kanapki na ciepło są świetnym pomysłem zarówno na śniadanie, podwieczorek, jak i na kolację. Pomocny w ich przygotowaniu będzie opiekacz do kanapek, który w znaczący sposób ułatwi proces podgrzewania, jak i pomoże uzyskać właściwą chrupkość pieczywa. Co więcej, nie musisz kupować specjalnego pieczywa, aby wykorzystać we właściwy sposób to urządzenie!

Eko zabawki dla dzieci
Eko zabawki dla dzieci

Eko zabawki początkiem edukacji ekologiczne dzieci

Od najmłodszych lat należy kształtować w dzieciach dobre nawyki np. poprzez eko zabawki. Nie chodzi tylko o dbanie o higienę, schludny ubiór, ale także o świadomość społeczną. Wychowując dziecko w ekologicznym duchu, stworzysz nowe pokolenie, które będzie dbało o planetę i troszczyło się o to, aby nie była ona w dalszym ciągu zaśmiecana. Pierwszym krokiem do tego, aby uświadamiać dziecko, jak ważna jest jakość produktów, jak i materiał, z którego zostały one wykonane są zabawki. Jeżeli dziecko będzie miało do zabawy klocki drewniane, a nie plastikowe, wyczuje różnicę miedzy tymi produktami. Nie będzie chciało mieć w swoim posiadaniu zwykłej zjeżdżalni, ale jego marzeniem będzie drewniana zjeżdżalnia.

Ekologiczne zabawki z drewna

Dużą grupę zabawek ekologicznych stanowią te wykonane z drewna. Kiedyś kojarzyły się z biednymi rodzinami, których nie było stać na zakup pięknych i kolorowych zabawek dla dzieci. Dziś są wyrazem największej mody, jak i troski o środowisko. Najczęściej są one wykonywane ręcznie, dlatego są jedyne w swoim rodzaju. Nie zawierają żadnych toksyn, ani niebezpiecznych barwników, dlatego dziecko w każdym wieku może się bez przeszkód nimi bawić.

Dużą zaletą zabawek drewnianych jest także ich trwałość. Kilka pokoleń będzie mogło wykorzystać zabawki z drewna, ponieważ nic złego się z nimi nie stanie. Większość drewnianych produktów, którymi dziecko nie będzie chciało już się bawić, można poddać recyclingowi.

Inne zabawki z drewna

A jakie są najpopularniejsze drewniane zabawki? Zdecydowanie konie na biegunkach, puzzle dla dzieci oraz klocki.

Dlaczego warto kupować dzieciom ekologiczne zabawki?

  • Wszystkie eko zabawki są wykonywane z materiałów bezpiecznych dla dzieci, jak i dla środowiska.
  • Nie ma żadnych problemów z poddaniem ich recyclingowi.
  • Producenci tworzący zabawki ekologiczne muszą przestrzegać najwyższych standardów, dlatego nie ma tutaj mowy o dodawaniu szkodliwych substancji. Wszystko jest kontrolowane w niezwykle restrykcyjny sposób.
  • Zabawki ekologiczne kształtują w dziecku dobre nawyki związane z dbaniem o środowisko.

Odwiedzając sklep z zabawkami, wybieraj tylko ekologiczne propozycje dla swoich dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl