Blog kategorie
Ostatnie wpisy na blogu
Jaki prezent dla mamy? Kilka ciekawych pomysłów

Urodziny, imieniny, a może Dzień Matki? Zastanawiasz się jaki prezent dla mamy wybrać? Chcesz sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzy u tej najważniejszej dla ciebie osoby? Oto kilka ciekawych pomysłów, dzięki którym bez problemu wybierzesz prezent, który na pewno spodoba się twojej mamie.

Radio kuchenne - gadżet czy przydatne urządzenie?

Radio kuchenne jest przez jednych uważane za zbędny gadżet, gdyż można posłuchać radia bez konieczności zakupienia specjalnego urządzenia. Z drugiej strony w wielu kuchniach brakuje miejsca, a radio kuchenne dzięki specjalnemu przystosowaniu do montażu w miejscach typowo kuchennych rozwiązuje ten problem. Radio kuchenne – kupić czy nie kupić?

Drewniane zabawki dla dzieci

Drewniane zabawki dla dzieci

Drewniane zabawki dla dzieci - trwałość, która zachwyca

Dzieci zwykle mają tendencję do niszczenia zabawek. Niestety zazwyczaj nie są to drewniane zabawki dla dzieci tylko te zrobione z plastiku. Zwykle ulubionym zajęciem dzieci jest rzucanie, a nie układanie klocków, a także sprawdzanie trwałości samochodów poprzez uderzanie nimi o podłogę. Plastik nie jest w stanie wytrzymać tego typu przeciążeń. Bez sensu jest więc wydawać pieniądze na plastikowe zabawki, którymi dziecko pobawi się maksymalnie przez kilka godzin, a następnie produkt wyląduje w koszu bo będzie doszczętnie zniszczony. Inaczej sprawa wygląda, gdy wręczysz dziecku eko zabawki wykonane z drewna. Z tym materiałem tak łatwo już mu nie pójdzie. Posłużą one nie tylko Twojemu dziecku, ale także kilku następnym pokoleniom. Taka inwestycja po prostu się opłaca.

Kreatywna zabawa

Zabawki powinny zapewniać dziecku nie tylko rozrywkę, ale także w jakiś sposób rozwijać. Ważne jest, aby pobudzały kreatywność, a na pewno będą to w stanie robić klocki drewniane. Możliwości ich układania jest nieskończenie wiele. Można z nich budować zamki, garaże, domy oraz wszelkiego rodzaju inne konstrukcje. Dziecko tak szybko nie znudzi się nimi. Trafionym pomysłem są również puzzle dla dzieci, także wykonane z drewna, które nie tylko pobudzają kreatywność, ale także rozwijają wyobraźnię przestrzenną.

Zabawki rosną wraz z dzieckiem

U dziecka wraz z wiekiem zmieniają się zainteresowania. Choć sklep z zabawkami wypełniony jest po brzegi propozycjami dla każdej grupy wiekowej, warto pomyśleć o zabawkach, które rosną wraz z dzieckiem. Raz wydane na kilka lat pieniądze będą świetną inicjatywą. Dobrym wyborem będzie drewniana zjeżdżalnia, którą na przykład można przerobić z biegiem czasu na huśtawkę. Dzięki temu, gdy zjeżdżalnia dla dzieci nie będzie już atrakcyjna, w ogrodzie znajdzie się sprzęt do zabawy praktycznie dla dziecka w każdym wieku.

Warto proponować dzieciom funkcjonalne, kreatywne i ekologiczne zabawki z drewna, które nie ulegną zniszczeniu, a zapewnią wspaniałą rozrywkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl